Domov > Aktivnosti > Elektra Esotech : Parklji Bežigrad Ostale aktivnosti

Tekma Lige Telemach oz. 1. A slovenske košarkarske lige.

Elektra Esotech : Parklji Bežigrad
Pričetek: 14.11.2009 ob 20:00 uri
Lokacija: Športna dvorana Šoštanj
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
Kontakt: Duško Supič
Povezava:

Tekma Lige Telemach oz. 1. A slovenske košarkarske lige.

Tekma se igra ob 20:00 zaradi tega, ker bo ob 17:00 v Športni dvorani Šoštanj prvenstvena tekma OŠ Šoštanj Topolšica.

Delegat: Andrej Vahen (Ruše)

1. sodnik: Damir Javor (Ljubljana)

2. sodnik: Ivan Žebeljan (Maribor)

3. sodnik: Andrej Bauman (Lenart)

IZJAVI TRENERJEV PRED TEKMO:

Borut Cerar, trener Elektre Esotech:
"V goste prihaja ekipa, ki se je znatno okrepila z Milošem Paravinjo in Aljažem Janžo, a vseeno upam, da na domačem terenu ne bomo razprodali točk."

Đorđe Đokić, trener Parkljev:

"Po nizu težkih gostovanj nas čaka še eno tako in sicer v Šoštanju pri Elektri Esotech, ki je med prvimi štirimi v Sloveniji. Gre za moštvo, ki predvsem doma zelo dobro igra in ima izredne posameznike na vsakem igralnem mestu. Po porazu s Šentjurjem si želimo vrniti samozavesti in se boriti, z malo sreče pa upamo tudi na zmago, ki bi nam prišla zelo dobro za nadaljevanje Lige Telemach."

Trenutno ni aktivnosti...