Domov >  Novice > Urban Bukovič izbran v najboljšo peterko 5. kola Lige Telemach (23.11.2015) Ostale novice

Urban Bukovič je bil izbran v najboljšo peterko 5. kola lige Telemach, v katerem je Elektra premagala ekipo KD Hopsi Polzela. Dosegel je statistični indeks 25 (21 točk, 6 skokov in 6 podaj). Čestitke Urban!

Urban je trenutno sicer 9 strelec (p. 15,7 točke) ter 9 podajalec (p. 4,0 podaje) Lige Telemach. Ostale udeležence peterke si lahko ogledate na spletni strani Košarkarske zveze Slovenije.