Košarkarski klub Elektra je že več kot 65 let nosilec športne panoge košarka v Šaleški dolini (Šoštanj, Velenje in Šmartno ob Paki). V mladinskih selekcijah vsaj enkrat tedensko trenira okoli 200 mladih igralcev in igralk. Članska ekipa Elektra Šoštanj, ki je več sezon zapored uspešno nastopala tudi v 1.  slovenski košarkarski ligi, trenutno klubske barve zastopa v 2. slovenski košarkarski ligi.

ČLANSKA EKIPA
MLAJŠE SELEKCIJE in ŠOLA KOŠARKE

Domov >  Novice > MLAJŠE SELEKCIJE: Rezultati 28.03.-03.04.2017 (04.04.2017) Ostale novice

U15-2. SKL, 3. del, 5. kolo

02.04.2017 10:00, OŠ KDK Šoštanj

ELEKTRA ŠOŠTANJ 62 - 75 HOPSI POLZELA

(13 - 20, 15 - 32, 22 - 17, 12 - 16)

Strelci za Elektro: Ojsteršek B. 25, Aleksič Kladnik 12, Ferenc T. 10, Sovič 10, Ferenc N. 2, Vodušek 2, Ocvirk 1.

Franc Rupreht, trener U15: "Tekmo proti tradicionalnemu tekmecu smo tokrat odigrali bistveno slabše kot ostale tekme v zadnjem obdobju. Slabše smo igrali tako v napadu kakor tudi v obrambi. Kljub temu, da smo igrali nekako v krču, so igralci na koncu odigrali borbeno in zmanjšali veliko razliko, kar bo na koncu tekmovanja zadostovalo za prvo mesto v naši tekmovalni skupini. To poudarjam zato, ker želim biti pozitivno naravnan tudi za prihodnje aktivnosti, kjer nas čaka še ogromno dela in verjamem, da se bomo iz tega poraza kaj naučili. Že prihodnji teden imamo novo priložnost, da popravimo malce slabši vtis iz te tekme in vem, da ne bomo nikoli obupali, ampak iskali vedno nove priložnosti za napredek v naši igri."

FOTOGALERIJA (foto: Aleš Ferenc)