Domov >  Novice > Poletni košarkarski tabor ŠOŠTANJ 2017 (20.06.2017) Ostale novice

Otroštvo je obdobje življenja, v katerem se na najboljši način povezujejo družabni, vzgojni in športni cilji. Košarka je šport, ki se neprestano prilagaja duhu in potrebam sodobnega življenja. S to atraktivno igro želimo otrokom približati pot do športa, človekoljubja in strpnosti. Pomagati želimo pri vzgoji in razvijanju otroka Jacob & Co. Replica UK v osebnost, ki bo vsem v ponos. Verjamemo, da lahko košarka kot vsestranska športna dejavnost dosti pripomore k oblikovanju teh življenjskih vrednot. Z žogo bodo otroci aktivno zapolnili svoj prosti čas, se pri tem učili in uživali. Poskrbljeno bo tudi za druge aktivnosti in razvedrilo, predvsem pa za varnost med trajanjem tabora. Prijavnico dobite TUKAJ.

Košarkarski tabor je pogled na svet in življenje skozi košarko. Z udejstvovanjem boste pokazali svojo trdnost, samozavest in željo po tem, da postanete zdrave in zrele osebnosti za vse izzive, ki vas čakajo v življenju. V košarkarskem taboru potekajo treningi in tekmovanja, predvsem pa gre za spoznavanje novih prijateljev, skupna druženja in zdrav način preživljanja prostega časa v poletnih mesecih. Skozi naša druženja se bomo dotaknili vseh pomembnejših elementov in prvin košarkarske igre, jih izboljšali in hkrati vztrajali v športnem duhu in razvijanju prijateljstva.

Poletni košarkarski tabor ŠOŠTANJ 2017

Vabljeni fantje in dekleta od 1. do 9. razreda

PRIJAVNICA

(košarkarsko predznanje ni pogoj za udeležbo na taboru)