Domov >  Novice > Začetek Elektrine šole košarke v Šoštanju in Šmartnem ob Paki (30.08.2017) Ostale novice

Termini Elektrine Šole košarke v Šoštanju in Šmartnem ob Paki (za otroke rojene letnik 2007 in mlajše), ki poteka pod vodstvom trenerja Miška Cilenška, so za šolsko leto 2017/2018 naslednji:

Osnovna Šola KDK Šoštanj Ballon Bleu De Cartier Replica

• Ob ponedeljkih in sredah od 14.00 do 15.00

Osnovna Šola Šmartno ob Paki

Kontakt: trener Mojmir Miško Cilenšek (031 789 980)

Prijavnice se dobijo pri trenerju ob prvem obisku vadbe. Šola košarke se prične 10. septembra 2017 in bo potekala vse do 10. junija 2018. Vljudno vabljeni!