Domov >  Novice > OŠ KDK Šoštanj odhaja na FINAL 4 Košarkarskega Superšolarja! (13.03.2018) Ostale novice

Danes se je na OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj odvil finalni turnir Košarkarskega Superšolarja – divizija VZHOD za starejše dečke. Na turnirju so sodelovale ekipe OŠ Domžale, OŠ Podčetrtek, OŠ Kajetana Koviča Poljčane in ekipa OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj, ki je v dobri meri sestavljena iz igralcev KK Elektra.

Rezultati:

- OŠ KDK Šoštanj : OŠ Domžale 44 : 47

- OŠ Podčetrtek : OŠ Kajetana Koviča Poljčane 52 : 42

- OŠ Domžale : OŠ Kajetana Koviča Poljčane 61 : 31

- OŠ KDK Šoštanj : OŠ Podčetrtek 56 : 40

Na finalni turnir četverice najboljših osnovnih šolskih ekip starejših dečkov v Sloveniji »FINAL 4« sta se tako uvrstili zmagovalki 3. in 4. tekme - OŠ Domžale in OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj. Čestitke obema ekipama, ki napredujeta na finalni turnir.