Domov >  Novice > Redna letna skupščina KK Elektra 2018 (17.04.2018) Ostale novice

25. aprila 2018 bo na Osnovni šoli Karla Destovnika Kajuha Šoštanj potekala redna letna skupščina Košarkarskega kluba Elektra Šoštanj. Več informacij v vabilu. V gradivih je objavljeno poslovno in računovodsko poročilo.

VABILO

Na podlagi 19. člena Statuta KK Elektra sklicujem in te vabim na redno letno skupščino KK Elektra z izvolitvijo in dopolnitvijo organov KK Elektra (upravni odbor, disciplinska komisija), ki bo v sredo, dne 25.4.2018 s pričetkom ob 18. uri v učilnici Osnovne šole Karel Destovnik Kajuh v Šoštanju.

Predlagam naslednji dnevni red:

1. Izvolitev delovnega predsedstva in ostalih organov skupščine

2. Poročilo o delu (poslovno poročilo) za leto 2017

3. Finančno poročilo za leto 2017

4. Poročilo nadzornega odbora

5. Razprava o poročilih

6. Predstavitev kandidatne liste za nove člane UO in disciplinske komisije

7. Volitve – dopolnitev članov upravnega odbora in disciplinske komisije

8. Razno

Predsednik:

Stane Breznik

Vabljeni: