Domov >  Novice > POLETNI KOĹ ARKARSKI TABOR Ĺ OĹ TANJ 2019 (09.08.2019) Ostale novice

KAJ JE KOŠARKARSKI TABOR? Košarkarski tabor je pogled na svet in Ĺľivljenje skozi košarko. Z udejstvovanjem boste pokazali svojo trdnost, samozavest in Ĺľeljo po tem, da postanete zdrave in zrele osebnosti za vse izzive, ki vas ÄŤakajo v Ĺľivljenju. V košarkarskem taboru potekajo treningi in tekmovanja, predvsem pa gre za spoznavanje novih prijateljev, skupna druĹľenja in zdrav naÄŤin preĹľivljanja prostega ÄŤasa v poletnih mesecih. Skozi naša druĹľenja se bomo dotaknili vseh pomembnejših elementov in prvin košarkarske igre, jih izboljšali in hkrati vztrajali v športnem duhu in razvijanju prijateljstva.

PRIJAVNICA