Ekipa Bengerjev prvaki

ELE 17. avgust, 2025
2258
Ekipa Bengerjev prvaki

Na Poletnem rekreativnem turnirju Bengerji osvojili prvo mesto


V soboto, 16.8. je Športna zveza Šoštanj organizirala Poletni rekrativni turnir v Tresimirjevem parku z nameniom približati rekreacijo in športne aktivnosti širokemu krogu ljudi..Tako so bila organizirana tekmovanja v večih športih, odbojka na mivki, košakra 3x3, namizni tenis, šah in balinanje.

KK Elektra je bila v sklupu turnirja organizator košarke 3x3. Razpisali smo 2 kategoriji, ena do 15 let in druga nad 15. let. Veseli smo bili odziva, saj je prijave oddalo kar 10 ekip. 

V kategoriji U15 so igrale 3 ekipe in sicer Veterani 3x3, Veterani 03 in ekipa Elektre U15 3x3. Odigrali so medsebojne tekme. Na koncu je največ znanja pokazala ekipa Veterani 03, ki je osvojila prvo mesto.

V absolutni kategoriji je bilo prijavljeni 7 ekip: Space bar, Kilovati, Bengerji, Sove, Plešivec, Šoštanj, Elektra 3x3. Predtekmovanje je bilo v dveh skupinah, v polfinale sta se uvrstili ekipi, ki sta zasedli 1. in 2. mesto.

Zelo napeta polfinalna dvoboja sta se končala z zmago Sove in Bengerjev, ki sta se pomerila v tekmi za prvo mesto. Na koncu so bili boljši Bengerji, ki so slavili z točko prednosti.