Domov > Aktivnosti > Prijateljska tekma Elektrine šole košarke: ELEKTRA ŠOŠTANJ - KELEJA CELJE Ostale aktivnosti
Prijateljska tekma Elektrine šole košarke: ELEKTRA ŠOŠTANJ - KELEJA CELJE
Pričetek: 25.04.2017 ob 16:30 uri
Konec: 25.04.2017 ob 18:00 uri
Lokacija: OŠ Šmartno ob Paki
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA

V torek, 25.04.2017, bo v telovadnici OŠ Šmartno ob Paki potekala prijateljska tekma igralcev šol košarke KK Elektra (KŠ Šoštanj in Šmartno, ekipa U-10 (letnik 2007 in mlajši). Zbor igralcev je v telovadnici OŠ Šmartno ob Paki ob 16.15. Zaključek tekme ob 18.00 uri.

Kontakt: Trener Mojmir Miško Cilenšek (031789980).